Absolwenci Zespołu Placówek Specjalnych w Bystrzycy Górnej rocznik 2012/2013

Drodzy koledzy!
W tym roku kończycie pewien  etap w swoim życiu.
Każdy z nas rozpoczynając naukę w tej szkole miał swoje cele, marzenia, które w ciągu lat pobytu w placówce  pragnął zrealizować. Dla wielu było to na pewno poznanie nowych ciekawych osób, ale przede wszystkim poprzez ukończenie gimnazjum zapewnienie sobie dalszej  nauki.

Z pewnością było to bardzo trudne. Wymagało wielu poświęceń i pracy, ale to właśnie wy jesteście tymi, którym się to udało.Wśród was nie ma osoby, która w żaden sposób nie wpłynęłaby na dzisiejszy kształt tej szkoły. Wielu pewnie się zastanawia, jak to będzie, gdy każdym pójdzie swoją drogą, jak się ułoży wasze życie. Mamy nadzieję, że nie będziecie uważali lat spędzonych w tej szkole za stracone, lecz wręcz przeciwnie.
Każdemu z was życzymy licznych sukcesów w dalszym życiu i jesteśmy pewni, że każdy z was pozostawił tu cząstkę siebie, której ślad pozostanie na zawsze.

Michał AmbroziewiczKamil Budziwół Patryk PurzyckiMateusz KrajewskiSzymon KrzyształowskiRafał Smolczewski