KONKURS RECYTATORSKI “DLA MOJEJ OJCZYZNY”

Dnia 22 listopada 2018 roku w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski „Dla mojej Ojczyzny” w ramach roku dla Niepodległej. W konkursie brali udział uczniowie szkoły podstawowej – 10 osób, gimnazjum – 1 osoba.
Przed recytacją uczestnicy konkursu zostali zapoznani z kryteriami oceniania. Ocenie podlegały:
´     Pamięciowe opanowanie tekstu
´     Interpretacja tekstu
´     Ogólny wyraz artystyczny.
Każdy uczestnik recytował wiersz o Ojczyźnie, który oceniała Komisja Konkursowa w składzie: p. Anna Gutowska i p. Dorota Sztreker.
Recytatorska rywalizacja przebiegała w atmosferze wzajemnego zainteresowania, ciepła i sympatii, a przedstawiane wiersze dostarczyły nam wielu pozytywnych wrażeń. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody za udział, natomiast zwycięzcy zostali wyróżnieni pamiątkowymi dyplomami.
I miejsce zdobył Stanisław Biały – uczeń klasy VI,
II miejsce zdobył Dawid Soboń – uczeń klasy VIII,
III miejsce zajął Szymon Obielak – uczeń klasy VII b.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia.
Organizator konkursu: Jolanta Krzyśków